חיפוש
  • Luna White

שמלת כלה היריונית - קודם מגיע ההיריון ואז החתונה


כולנו מבינים שהזמנים משתנים. אם בעבר כלות היריוניות צעדו לחופה בתחושה שהן אינן בהכרח "כלות אמיתיות" לבושות בשמלת כלה בדגמים בגזרת "שמלת שק" / "גלביה" או טול מוגזם המנפח את כל מה שמתחת לחזה, הרי שהיום נשים יותר ויותר בוחרות ל"חגוג את הגוף" ההריוני (והנשי) שלהן. הן אינן מסתפקות בשמלה לבנה המכסה את כל מה שרק אפשר כדי לצאת ידי חובה.


כמו כן, לא כולן צריכות להיות 90-60-90. המטרה שלנו היא להתאים לך גזרה מחמיאה ונוחה שתבליט את כל מה שיפה בגופך, תפקידנו להתאים את השמלה לגופך ולא להיפך כמובן.

ניתן לקשט ולעטר את השמלה באמצעות חגורת סאטן עבה או פפיון בקו המותן, חגורת אבנים/פנינים מעל הbaby bump או מתחתיו. גזרת השמלה חייבת להיות קלילה וחופשית ולא להגביל את התנועה או ליצור לחץ על הבטן או החזה.

אישה בהריון מרגישה הכי טוב עם עצמה, היא פורחת וזורחת ללא הפסקה. הגזרות המתאימות : קו A , אמפייר, או נפוחה. נמליץ פחות על גזרה צמודה או ישרה.

אם בכל זאת את בוחרת להסתיר את ההיריון, הינה כמה טיפים מעולים...

לכלה ההיריונית המעוניינת להסתיר את הבטן הגדלה מיום ליום, אנחנו ממליצים לבחור בשמלת כלה מחמיאה בגזרת " אמפייר" שמלת כלה עם קו מותן גבוה וחצאית שיפון או טול משי משוחררת ונוחה עם תחרה הזולגת מהחלק העליון למטה. שמלת כלה סטרפלס בגזרת אמפייר עשויה להיות הבחירה הכי נכונה שלך.

השמלה תדגיש את החלק הצר ביותר של פלג הגוף העליון שלך, ואת החזה השופע במיוחד במהלך ההריון. סוג הבד והתחרה יכוונו את הפוקוס למקומות שנבחר..


המחשוף יכול להיות עגול, מרובע, בצורת לב או בעיצוב אישי שונה.

אם את בוחרת בשמלת מחוך מומלץ לשרוך בצורה רפויה ולא הדוקה באזור החזה והבטן, וכן לבחור במחוך קצר גבוה ולא מחוך ארוך.

ובכל מקרה אנחנו ממליצים לוותר על העקבים המסורתיים של נעלי הכלה ולהתמקד בנעלי כלה נוחות (גם נעלי כלה מסוג פלטפורמה הממתנות את השיפוע יכולות להחזיק אתכן על הרחבה עד סוף האירוע).

כדאי לקחת בחשבון שכלה המתחתנת בטרימסטר השני או השלישי של ההיריון, ככל הנראה לא תוכל להסתיר הרבה את הבטן מהנוכחים בחתונה, לפיכך אנחנו ממליצים בעת בחירת שמלת כלה בשלב זה לחשוב קודם כל על הנוחות המירבית שלה.

#היריון #כלההיריונית

27 צפיות
הגלעד 27, כפר יונה

 כל הזכויות שמורות לונה ווייט © 2019