חיפוש
  • Luna White

שמלות כלה - מחירים

עודכן ב: 13 יול 2019


מחירי שמלות כלה

החתונה היא אירוע קסום ומרגש, אך לצד זה מדובר על אירוע הכרוך בעלויות גבוהות. כלות רבות מתלבטות לגבי המחיר שעליהן לשלם עבור קניית שמלת הכלה שלהן, ובצדק. לשם כך אספתי עבורכן, הכלות, מספר טיפים שימושיים למציאת שמלת הכלה המושלמת, ובמחיר שפוי:

סלוני שמלות כלה יוקרתיים

עדיין מהדהד לי בראש סיפור ששמעתי מכלה לפני מספר שנים על כך שסגרה שמלת כלה להשכרה אצל מעצבת מוכרת במרכז הארץ בסך 30,000 ש"ח ונאצלה לשם כך למכור את רכבה המשמש אותה לנסיעות ארוכות למקום עבודתה מדי יום.

לאחר האירוע שהסתיים תוך שעות ספורות, היא נאלצה להתחיל לנסוע באוטובוס מדי יום - כל זה כדי שתוכל להגיד שהשמלה הושכרה מאותה מעצבת בעלת שם דבר..

אני רוצה להאמין שרובכן אינן כמו אותה כלה, ושאתן ודאי רוצות לקבל את המקסימום וכמובן במחיר הזול ביותר.

טיפ שלי: צאו מהסלונים היוקרתיים בערים הגדולות.. חוויית הקנייה בסלוני הכלות המפוארים מגולמת היטב במחירי שמלות הכלה המוצעות לכן. ב-2019 כלות רבות מחליטות לוותר על התארגנות בסלוני כלות מכמה סיבות. ראשית המחיר הגבוה שהזכרתי מהווה סיבה עיקרית, כלות רבות מעדיפות לחפש שמלות כלה במחירים שפויים. שנית, הכלות מחליטות לבחור בעצמן את המאפר/ת ומעצ/ת השיער ולא להסתמך על אלו שעובדים בסלון הכלות. סיבה שלישית היא הרצון של הכלות לבחור את מקום ההתארגנות, כלות רבות מעדיפות להתארגן בביתן, אחרות מעדיפות במלון וכדומה.

שמלות כלה זולות - הזול הוא היקר

מעת לעת ניתן לצפות בחדשות בסיפורים על כלות שכה רצו לחסוך בהוצאות החתונה עד שהקריבו את שמלת הכלה שלהן והחליטו לרכוש אותה באינטרנט מספקים לא ידועים בסין. ובנוסף, מהחשש ששמלת הכלה תהיה זולה לא רק במחיר אלא גם באיכות, או ששמלת הכלה שתקבלנה תהיה שונה במידה או לא בהתאם לתמונה, הן רכשו כמה שמלות במקום אחת (כדי שהסטטיסטיקה תהיה בעדן). התוצאה הסתכמה לעתים ב-1,000 $ או אף יותר. ולאחר קבלת שמלות הכלה מהדואר הקרוב בציפייה והתרגשות- כמובן רובן נזרקות היישר לפח כי בין השמלות הללו לבין התמונות שמפרסמים הספקים אין ודאי שום דמיון.

מה שניצל - מועבר לתופרת לתיקונים אדירים, אך כדי "להרים" את השמלה המסכנה בסטייל יש להשקיע סכום כסף לא מבוטל לתופרת שיכול לעלות גם כמה אלפים..

הפתרון - שמלות כלה להשכרה

הפתרון האולטימטיבי הינו לשכור את שמלת הכלה במקום לקנותה. האירוע הוא יחיד ומיוחד ועל כן הזמנתן כל כך הרבה מוזמנים והשקעתן בצלמים מכל הסוגים (וידאו/סטילס/ מגנטים) כדי לתפוס את הרגעים המרגשים והיפים שלכן בשמלת הכלה.

באופציה זו של השכרת שמלה במקום לקנותה תאלצו להיפרד משמלת הכלה, אולי לא בכיף אך אופציה זו תחסוך לכן לפחות 1,200 ש"ח.

כמו כן,שם המעצב זה לא הכל. זכרו שאיכות היא לא מילה גסה, ובחרו קודם כל לפי איכות הבד והתפירה, גזרות השמלות והעיצובים שלטעמכן, מבלי להסתנוור משמות מפוצצים או סלוני כלות מפוארים.

בנוסף, תמיד העדיפו לסגור שמלת כלה במקום הלוקח בחשבון את כל התיקונים בתוך המחיר ומיידע אתכם על כך מראש. לא כדאי לקחת את שמלת הכלה שקניתן מהקולב לתופרת חיצונית שעלולה לגבות סכומים שלא לקחתן בחשבון.

לסיום, על מנת שלא תיווצר הפתעה לא נעימה, וודאו עם סלון הכלות או הסטודיו עמו סגרתן שמלת כלה שאכן המע"מ וכל ההוצאות הנלוות כלולות במחיר העסקה (הינומה, שכמיה, תיקוני מידה וכדומה).

שלכן,

הילה

לונה ווייט


105 צפיות
הגלעד 27, כפר יונה

 כל הזכויות שמורות לונה ווייט © 2019