חיפוש
  • Luna White

שמלות כלה באזור השרוןסטודיו חדש לשמלות כלה בכפר יונה

במהלך חודש יולי סטודיו כלה מרקט העתיק את מקומו לכפר יונה אשר בשרון וממוקם מזרחית לנתניה.

הסטודיו לא נותן מענה רק לכלות המרכז והשרון, אלא מגיעות אלינו כלות מכל הארץ, אך אין ספק שהמיקום של הסטודיו נותן מענה מושלם לכלות המגיעות מאזור השרון והצפון שלא צריכות להדרים לתל אביב.

# כלות נתניה, # כלות פרדס חנה, # כלות חדרה, # כלות קיסריה, # כלות כפר סבא, # כלות רעננה

הכלות שלנו בוחרות בסגנון נקי וקלאסי לשמלת כלה מושלמת

כפי שאנחנו תמיד אומרות: סגנון נקי וקלאסי תמיד מנצח!

בסטודיו כלה מרקט ישנן מאות שמלות כלה המחולקות לעשרות קטגוריות: שמלות כלה סטרפלס, שמלות כלה במידות גדולות, שמלות כלה סקסיות עם מחשוף עמוק, שמלות כלה קלאסיות במחשוף sweetheart, שמלות כלה ארוכות שרוול צנועות למגזר הדתי או לכלות שמרניות המחפשות שמלת כלה ללא מחשוף ועם שרוול ארוך, שמלות כלה נפוחות, שמלות כלה נשפכות, שמלות כלה צמודות, שמלות כלה בסגנון רומנטי, שמלות כלה ויקטוריאניות, שמלות כלה עם גב חשוף, שמלות כלה בסגנון שנות החמישים, שמלות כלה מודרניות, שמלות כלה בסגנון בת ים, שמלת כלה מנצנצת, שמלת כלה עם פייטים, שמלות כלה מחורזות, שמלות כלה בצבע לבן או שמלות כלה בצבע שמנת, שמלות כלה בצבע פודרה, שמלות כלה בצבעים וכדומה.

הסגנון היחיד שאנחנו פחות מתחברות אליו הוא הסגנון הבוהו:

כפרי שיק - לגמרי כןן ! תמצאי אצלנו, אבל בוהו זרוק - לא !

לדעתנו שמלת הכלה חייבת להיות וואו ! אנחנו פחות מתחברות לטרנד החולף של "זרקתי על עצמי משהו והגעתי לחתונה של עצמי". ביום המיוחד שלך את הדמות הדומיננטית והמהממת ביותר, אם את כלה שקטה ומופנמת שלא מתחברת לאור הזרקורים, תוכלי למצוא אצלנו סגנונות של שמלות כלה פחות עמוסים בתחרות, סגנון כפרי או קלאסי עדין.

היתרונות בהגעה לסטודיו עם מגוון כה גדול של שמלות כלה הם רבים,

ראשית מגוון רחב של שמלות כלה מאפשר לכלה לנסות סגנונות שונים של שמלות כלה כדי לאשר שהסגנון הנבחר הכי מחמיא לה. שנית, חשוב מאוד להשתחרר ולא להיות מקובעות על סגנון מסוים מראש. הרבה פעמים הסגנון שיש לנו בראש לא עומד בקנה אחד עם המציאות ועל כן כדאי לפתוח את הראש ולנסות גם סגנונות שמראש אנחנו חושבים שאינם מחמיאים לנו - יש הפתעות בחיים :) .

כמו כן החיפוש בין כמה סלוני כלות יכול להיות מתיש ומייאש, אצלנו במקום אחד תוכלי לראות כל כך הרבה שמלות כלה שונות זו מזו כך שבטוח תמצאי את שמלת הכלה המושלמת (בשבילך).

כאן בשבילך,

הילה שלמון וצוות התופרות

כלה מרקט


19 צפיות
הגלעד 27, כפר יונה

 כל הזכויות שמורות לונה ווייט © 2019