חיפוש
  • Luna White

איך לבחור שמלת כלה מושלמת ? -המדריך-


מזל טוב ! החלטתם להתחתן ! סגרתם אולם וכעת את פונה למשימה החשובה ביותר בתכנון החתונה - החיפוש אחר שמלת הכלה המושלמת!

אם את כבר יודעת כיצד בדיוק תראה שמלת הכלה שלך (ו-לפרטי פרטים), דלגי על כל המדריך ופני אלינו על מנת שנוכל להעביר את החלום שלך למציאות בתפירת שמלת כלה מושלמת עבורך בדיוק כמו שאת מדמיינת אותה.

להלן המדריך שלנו עבור הכלה המתלבטת :

נסי למצוא כיוון ולהתאים את הגזרה למבנה הגוף: חפשי השראה באינטרנט ובחתונות של קרובייך, את כעת ודאי מנסה להיזכר בכל השמלות של הסלבס שראית ובכל החתונות בהן נכחת, בניסיון לגבש כיוון. אנחנו ממליצות לך להסתכל על דגמי שמלות הכלה ועל הגזרות השונות שלנו בכל אחת משש הקטגוריות באתר. שמרי תמונה או שתיים של שמלות כלה שאהבת (גם אם לא אהבת כל חלק בשמלת הכלה), וכן תמונה או כיוון כללי של שמלת כלה שממש לא אהבת. על ידי הצגת התמונות תוכלי להבהיר טוב יותר מה את מחפשת וממה את מבקשת להימנע - זה יעזור למעצבת להבין מה הטעם שלך ויחסוך לך זמן בניסיונות רבים מיותרים בתא המדידה. בניגוד לכך, כדאי גם להגיע עם "ראש פתוח" למדידה וכך למשל אם המעצבת מציעה לך סגנון מסוים אשר יחמיא לגופך, כדאי לסמוך על האינטואיציות שלה ולנסות גם כיוון שהוא פחות מועדף עלייך. הרבה פעמים כלה מגיעה לסטודיו שמלות כלה עם הבנה מאוד ברורה של מה לא מתאים לה בכלל, ולבסוף השמלה הנבחרת היא בדיוק מכלול כל מה שסומן על ידה ברשימת ה BIG NO NO. בנוסף, כדאי להתאים את השמלה לאופי האירוע. ברוב המקרים תיבחר שמלת כלה שונה עבור חתונה על החוף בשישי בצהריים במהלך הקיץ לעומת שמלת כלה לחתונה באולם אירועים בחורף.

הכירי טוב את הקולקציה של הסטודיו שאליו את מגיעה: אתרי את הכיוון של הקולקציה של המעצב/ת שמלות כלה שאליהם בחרת להגיע. לכל מעצב יש קו משלו, כך למשל אם את בכיוון של קו קלאסי ונקי מצאי את המעצבים בקו דומה. לא כדאי להסתנוור משם של מעצב שמלות כלה מוכר, או מטרנדים חולפים. מצאי את הסגנון שהכי מתקשר אלייך. כדאי גם להכיר את הקולקציה של המעצב כדי לא להיתקל בה לראשונה תלויה על הקולבים, כלות רבות פוסלות ממבט ראשון את השמלות התלויות אשר נראות שונה לגמרי על הגוף.

בחרי בקפידה את המלווה אשר תגיע איתך למדידות של שמלת הכלה שלך. בחרי מלווה אשר קולעת לטעם האישי שלך ברוב המקרים או מכירה אותך טוב ומבינה את הכיוון שלך ועומדת מאחורייך. מלווה תומכת תעזור לך לגבש החלטה בקלות ובמהירות. חשוב מאוד לא לבחור במלווה שעלולה לפגוע לך בביטחון העצמי או לגרור אותך לוויכוחים על טעם אישי. המדידות מלוות בהתרגשות ענקית ותהליך בחירת השמלה יכול להיות מדהים ומרגש, או לחילופין מלחיץ ומייגע. אנחנו ממליצות לא להגיע למדידות לבד, אך גם לא עם מספר רב של אנשים כיוון שלכל אחד דעה אחרת וכך במקום שתהיי את במרכז ורצונותייך ינחו אותך בבחירה, את עלולה להפוך לנגררת אחר עצות של חברייך ומשפחתך באשר לשמלת הכלה שלך. מומלץ להגיע למדידות עם מלווה אחד או שניים שעל טעמם את סומכת ו/או בטוחה שיתמכו בטעמך האישי.

קחי נשימה עמוקה: תהליך המדידות מדמה ריצה למרחקים ארוכים. בדרך כלל תהיינה 3 מדידות במהלך התהליך עד לתוצאה מושלמת. שימי לב, ייתכן כי לא תהיי שבעת רצון במדידה הראשונה כיוון שלרוב במדידה הזו התופרת תציג בפניך רק את הבסיס של שמלת הכלה שעליו מולבשים החרוזים, התחרות, אבנים וכדומה. למדידה הראשונה מומלץ להגיע עם תחתונים בצבע גוף ללא תפר וחזיה בצבע גוף/ לבנה למקרה הצורך. מומלץ לקבוע את המדידות לימים ושעות שבהם את רגועה, לא כדאי להכניס את המדידה בלו"ז לפני דברים אחרים דחופים (מבחן באוניברסיטה, פגישה עם האולם וכדומה), וכן להשתדל לא לקבוע את המדידות לזמן שבו תהיי במחזור (כדי להימנע מחוסר נוחות ומנפיחות שלא קיימת בדרך כלל). הגיעי נינוחה ורגועה, זהו התהליך הכי כיף בהכנות לחתונוה.

מזל טוב !

לונה ווייט שמלות כלה0 צפיות
הגלעד 27, כפר יונה

 כל הזכויות שמורות לונה ווייט © 2019