חיפוש
  • Luna White

מדידות של שמלות כלה


את מי כדאי לקחת למדידות של שמלת הכלה ? מה להביא למדידות וכיצד ניתן להתכונן למדידות?

כולן רוצות לבוא, את מי לקחת?

האם באמת כדאי לקחת איתך למדידות של שמלת הכלה כל כך הרבה חברות ובנות משפחה? האם להביא את בן הזוג?

התשובה אינה חד משמעית ותלויה באופי האינדיווידואלי של כל כלה.

מה שרלוונטי לכולן בעיניינו הוא הדבר הבא: מצד אחד את אוהבת את כולן ושמחה לשמוע חוות דעת מכל אחת שחשובה לך, ומצד שני --- 5 נשים זה 5 דעות (ואולי אפילו 6 :) )

ומה יקרה אם ממש ממש תאהבי את אחת משמלות הכלה שתמדדי, 4 מחברייך יאהבו ויתלהבו מאוד והחמישית תעקם חיוך ? קשה לרצות את כולם וייתכן שאף בלתי אפשרי, מפני שלכל אחד ואחת דעה משלהם וטעם אישי ייחודי. המלוות הרבות עלולות לבלבל אותך ולהכניס אותך למצב של לחץ. אחת מתלהבת משמלת כלה בגזרה נפוחה קצפת, השנייה אוהבת שמלות צמודות, השלישית משוגעת על סטרפלס בגזרת פרינסס, הרביעית תמליץ לך על שרוול ארוך וצנוע, והחמישית אוהבת המון אבנים, פנינים, חרוזים ופייטים. ואת? את בכלל אוהבת סגנון נשפך מבד שיפון רך, עם מעט תחרה וכתפיות ספגטי.

הכלה ההחלטית: אינה רוצה שיתערבו לה בהחלטה. כלה כזאת רוצה לקבל החלטה עצמאית בשיקול דעת ובשקט ללא התערבויות חיצוניות ורעשי רקע. היא עשויה להגיע לבדה למדידות של שמלת הכלה שלה או עם חברה אחת או שתיים אשר מכירות את טעמה הייחודי ותומכות בה.

הכלה המתלבטת: זקוקה לעזרה בהחלטה לגבי שמלת הכלה המושלמת. מרוב מבחר היא כבר הלכה לאיבוד. לכלה כזו אנחנו ממליצות להגיע לפחות עם חברה אחת בעלת טעם דומה וחוש אופנתי אשר תוכל לסייע לה בבחירה.

ומה באשר לבן הזוג ? האם כדאי להראות לו את שמלת הכלה לפני החתונה ועוד להתלבט יחד איתו במדידות ? האם את באמת רוצה לשמוע את דעתו ?

התשובה נמצאת אצלך, רק את מכירה את טיב היחסים ביניכם. נסי לחשוב האם את רוצה לשמוע את דעתו של בן הזוג? קחי בחשבון שדעה יכולה להיות גם שלילית. כלות רבות מחכות להתלהבות בן הזוג משמלת הכלה ומהלוק השלם ביום החתונה הכולל איפור, שיער, תכשיטים וכדומה.

מה לקחת איתך למדידות של שמלות כלה:

מזל טוב ! קבעת פגישת מדידה בסלון כלות/ סטודיו שמלות כלה - יחד עם כל כך הרבה ארגונים וסידורים שיש לך לבצע יחד עם בן זוגך, הלחץ גובר ואת רוצה לבחור את שמלת הכלה בזריזות האפשרית אך את גם רוצה להחליט ברוגע, בנינוחות ולוודא שאת שלמה ומאושרת עם בחירתך

1. כיוון כללי של שמלת הכלה המושלמת בעינייך

לפני ההגעה למדידות אנו ממליצות לך להסתכל בקולקלציות השונות ולשמור תמונות של שמלות כלה שאהבת במיוחד. אילו עיצובים עשויים להחמיא לך ולמבנה גופך? מה חשוב לך להדגיש ? ומה דווקא לטשטש באמצעות שמלת הכלה ? מרוב המגוון הענק של שמלות כלה את עלולה ללכת לאיבוד ולכן חשוב להתפקס ולדעת בביטחון מה הכיוון הכללי. הכיוון המפוקס שלך יחד עם עזרת המעצבת בהדרכה באמצעות הניסיון וההבנה שלה יעזרו לך למצוא את השמלה הנכונה עבורך שהיא 100 % את ונועדה עבורך.

2. לבוש נוח ולא מסורבל וכן הלבשה תחתונה מתאימה לשמלות כלה

מומלץ להגיע למדידות לבושה בבגדים נוחים שתוכלי לפשוט וללבוש בקלות. במהלך המדידות תאלצי להוריד את בגדייך בתא המדידה ולהחליפם במגוון רחב של שמלות כלה. חשוב שיהיה לך נוח במדידה ולא תרגישי מגושמת, וכן שהמדידה תהיה פשוטה ולא תהווה קושי או לחץ מיותר.

כדאי ללבוש בגדים תחתוניים דומים לאלו שתלבשי ביום החתונה. אנו ממליצות על תחתון ללא תפר בצבע גוף, כמובן אפשר לשלב גם מחטב במידת הצורך. כדאי להגיע איתם כבר במדידה הראשונה של שמלות הכלה כדי שתוכלי לראות את עצמך לבושה בשמלת הכלה בצורה הנכונה ביותר ללא חיתוך הנוצר מגומי בתחתונים וכדומה. באשר לחזיה, ברוב שמלות הכלה אנו תופרות קאפים פנימיים וכך אין למעשה צורך בחזיה, אם קשה לך להיפרד מהחזיה ניתן לשלב חזיה מתחת או לתפור אותה לשמלת הכלה, כדאי במקרה זה להביא למדידות חזיה לבנה או בצבע גוף, עדיפות לסטרפלס. אם את מתכננת לשלב פוש אפ בשמלת הכלה מומלץ כמובן להביא איתך למדידות של שמלת הכלה חזיית פוש אפ.

3. נעלי עקב ליום החתונה

אם הספקת לרכוש נעלי עקב לחתונה עוד לפני חיפוש שמלת כלה, אנחנו ממליצות להגיע איתן כבר למדידה הראשונה. כך אם תבחרי שמלת כלה תוכלי לראות אם הנעליים משתלבות בצורה מתאימה וכבר יוכלו לקחת לך מדידה מדויקת של אורך עם עקבי החתונה שלך. אם לא הספקת לרכוש נעליים עד למדידה הראשונה של שמלת הכלה, תוכלי להגיע עם נעליים בעלות עקב דומה לזה שתרצי לנעול בחתונתך.

4. רוגע בשלב בחירת שמלת הכלה

כדאי לבחור שעה שבה את נינוחה ורגועה ולא בלחץ של זמן או באמצע של הרבה עיסוקים. קבעי פגישה למדידת שמלות כלה ביום חופשי שלך או מספיק שעות אחרי או לפני העבודה, על מנת שתוכלי להתרכז בנינוחות בשמלות הכלה שתמדדי. כמו כן כבי את הטלפון או שימי על שקט, לא כדאי לקבל החלטה בין שיחות מהעבודה למשל.

זה היום שלך וכדאי לך ליהנות ממנו :)

5. סבלנות וראש פתוח

ייתכן כי מה שחלמת ודמיינת לאו דווקא יחמיא למבנה גופך ולאישיות שלך, נבמקרה כזה אל תהיי מקובעת. נסי לשמור על ראש פתוח ולאפשר למעצבת שמלות כלה להציע רעיונות שבעיניה עשויים להתאים לך. את עשויה להתאהב דווקא בסגנון שלא חשבת עליו.

מזל טוב ובהצלחה - אנחנו כאן לרשותך בבחירת שמלת הכלה המושלמת עבורך.

צוות כלה מרקט


39 צפיות
הגלעד 27, כפר יונה

 כל הזכויות שמורות לונה ווייט © 2019