חיפוש
  • Luna White

שמלות כלה צנועות ולא רק לכלות דתיות


שמלות כלה צנועות ולא רק לכלות דתיות

כוחן בצניעותן

שמלות כלה צנועות יכולות לשדר מראה מתוחכם, בוגר וקלאסי וגם לשלב קו חדשני מלא בשיק, חן ואלגנטיות.

השילוב של הקו הצנוע והשמרני יחד עם חדשנות וגלאם, הוא למעשה החזון שלנו בעיצוב שמלות הכלה.

לא רק כלות דתיות וחרדיות בוחרות בשמלת כלה צנועה, אלא גם כלות חילוניות אשר מבינות כי באמצעות האופנה ניתן להעביר מסרים לגבי השקפת עולמנו, וכך גם בבחירת שמלת כלה לאירוע החשוב של כל כלה.

לשמלת הכלה יש אמירה המעידה על אופיה של הכלה. כלות הבוחרות בשמלת כלה צנועה מודעות לעובדה שבאירוע כזה כל העיניים מופנות אליהן, והן בוחרות להדגיש את הצניעות.

החשש מחוסר נוחות בשמלת כלה חשופה מול משפחה וחברים היא קו מנחה בבחירת שמלת כלה צנועה. הרבה פעמים אני רואה שכלות מרגישות חוסר נוחות עם מחשוף עמוק, הן מרגישות אי נעימות מול משפחה קרובה ואורחים נוספים שומרי מסורת. ביום החתונה את צריכה להרגיש הכי יפה, יחד עם תחושת נוחות מירבית.

קחי בחשבון, ששמלת כלה לא חייבת להיות חשופה כדי לשדר סקסיות, ניתן להשיג את אותה תוצאה מבלי לחשוף, אלא לשלב בד קליל שיצור שמלת כלה המשאירה מקום לדמיון.

כמו כן, כלות רבות מעדיפות שמלת כלה צנועה על מנת לטשטש אזורים בגוף שהן מבקשות להסתיר בעקבות נתוני גוף מסוימים הייחודיים להן. חשוב שכל כלה תקבל את עצמה כמו שהיא, אך משימתו העיקרית של מעצב שמלות כלה הוא להדגיש עבור כל כלה את הנקודות החיוביות ביותר בגופן ולטשטש ולהוריד את הפוקוס מאזורים אחרים.

כל כלה מודעת לנקודות החיוביות שלה, ולכן כדאי לשתף את מעצב שמלות הכלה בשלב חיפוש שמלת כלה. אם מדובר בהתאמה ותפירה אישית של שמלת כלה, אז גם בעיצוב, ובשלבי המדידות של שמלת הכלה.

שמלות כלה צנועות מתאימות גם לחודשי החורף, כך באמצעות שרוולים ארוכים וכיסוי רוב חלקי הגוף, הכלה יכולה להרגיש נוחות אשר עלולה הייתה להיפגע עקב התעסקות בקור ביום החתונה. כדי למנוע מצב כזה ניתן גם להיעזר באביזרים משלימים לשמלות כלה הכוללים כפפות כלה, מעיל פרווה לכלה, שכמיה מחממת וכדומה.

ההחלטה כיצד להתאים שמלת כלה צנועה משתנה בין כלה וכלה ובין מידת דתיותה. כלות חרדיות מעדיפות להשתמש בבדים אטומים יותר, בעוד שבדרך כלל כלות חילוניות ומסורתיות אשר בוחרות בשמלת כלה צנועה מעדיפות בד שקוף למחצה וקליל יותר. כך גם באשר לעיצוב הגזרה ושימוש בתחרות המשתנים בין הכלות השונות. הבחירה בשמלת כלה עם צווארון גבוה למשל, כיסוי עצמות הצוואר, בחירה בשמלת כלה בצבע לבן שלג, שמנת או פנינה או בחירת אורך השרוול של שמלת הכלה משתנות בין הכלות בהתאם למידת דתיות וטעם אישי.


מזל טוב :)

לונה ווייט

כלה מרקט


277 צפיות
הגלעד 27, כפר יונה

 כל הזכויות שמורות לונה ווייט © 2019